Реалізація проектів: №52. Сенсорна кімната для дітей з аутизмом та іншими нозологіями
Керування дозволамиКерування дозволами

№52. Сенсорна кімната для дітей з аутизмом та іншими нозологіями

№52 мапа.jpg 

Ідея проекту: «З кожним роком збільшується кількість дітей з аутизмом. Мій син теж має такий діагноз. Ми з ним нещодавно повернулися з Литви, де бачили, як працюють з такими хлопчиками та дівчатками. Сенсорна кімната для дітей з аутизмом дійсно дає гарні результати. Вона є чудовим місцем для їх реабілітації. Терапія за допомогою звуку, кольору, світла тощо позитивно впливає на психологічний стан людей з діагнозом аутизм, покращує їхнє самопочуття. Тому я б хотіла, щоб у Вінниці теж була така кімната. А програма «Бюджет громадських ініціатив» надала нам, простим вінничанам, можливість реалізувати свої ідеї, які будуть корисні багатьом вінничанам». (Автор проекту: Мізева Катерина Олександрівна)

Проект підтримано 641 мешканцем міста

Виконавець проекту: департамент соціальної політики міської ради.​

Місце реалізації: м. Вінниця, вул. Винниченка, 5.

Вартість проекту:  118,100 тис. грн.

В нашому місті щороку зростає кількість дітей з особливими потребами, яким необхідна спеціалізована реабілітація.  На  обліку перебуває більше 160 дітей з аутизмом, а також є велика кількість дітей з синдромом Дауна, дітей, які мають будь-яку негативну поведінку та труднощі у навчанні.

Для реабілітації таких дітей і створено сенсорну кімнату, де дитина,  перебуваючи в безпечній, комфортній атмосфері самостійно або за допомогою фахівця вивчає навколишнє середовище. Для дитини це ідеальна обстановка, в якій вона не лише розслабляється, а й отримує нові уявлення про світ, нові відчуття, заряджається енергією для активної діяльності.

Установлено в кімнаті таке обладнання: столів, стільців для сенсорної кімнати, батуту,  балансуючої дошки, пісочниці, сухого басейну, бульбашкової колони  та іншого обладнання для сенсорної кімнати.

№52 фото 1.jpg