Реалізація проектів: №59. Не будь байдужим – навчись рятувати життя ближнього!
Керування дозволамиКерування дозволами

№59. Не будь байдужим – навчись рятувати життя ближнього!

​№59. Не будь байдужим – навчись рятувати життя ближнього!
Автор: Малецька Наталія Анатоліївна
Місце реалізації: Територія Вінницької міської ОТГ.
Поштовий індекс: по місту.
Загальна кількість голосів підтримки: 71.
Рейтинг проекту: 1.543.
Вартість проєкту: 46 000 грн.
Планові заходи:
  • Виготовити інформаційні довідники, листівки, плакати А3;
  • Провести навчальні тренінги для населення;
  • Запис відеоролика для трансляції в мережі Інтернет
Виконавець проєкту: департамент охорони здоров`я міської ради.
Станом на 01.07.2021 року департаментом охорони здоров`я підготовлено ескізи брошур, листівок та плакатів про надання долікарської допомоги. Також проводяться консультації з  Вінницьким обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та громадською організацією «Червоний хрест» щодо проведення навчальних тренінгів для населення та зйомки відповідного відеоролика.

Перелік виконаних робіт:

  1. Виготовлено плакати та брошури про надання долікарської допомоги  на суму 31 000 грн.
  2. Видано наказ департаменту про реалізацію проєкту та розподілено інформаційні матеріали для розповсюдження між закладами охорони здоров'я, закладами освіти, культури та спорту, в прозорих офісах та закладах соціальної сфери.
  3. Замовлено виготовлення відеороликів на загальну суму 15 000 грн. для трансляції його в мережі Інтернет.  
  4. Виготовлено плакати та брошури про надання долікарської допомоги. ФОП Коваль Луїза Іванівна на суму 31 000 грн., виготовлено 3 відеоролика на суму 15 000 грн. на тему: «Серцево-легенева реанімація – порятунок від загибелі»; «Не пропустіть перші симптоми інсульту»; «Як зупинити кровотечу?»
  5. В рамках реалізації проєкту департаментом охорони здоров`я міської ради укладено Меморандум про співробітництво з Вінницьким обласним Товариством Червоного Хреста України для проведення практичних навчань населення по наданню домедичної допомоги із використанням відповідного медичного обладнання та навчальних манекенів. Проведена  низка таких навчань для працівників територіальних центрів соціального захисту населення, Муніципальної варти, представників громадськості, учнів Вищого професійного училища сфери послуг.

Проєкт завершений.