Реалізація проектів: №21. 3D-моделювання і його використання для протезування кінцівок
Керування дозволамиКерування дозволами

№21. 3D-моделювання і його використання для протезування кінцівок

№21. 3D-моделювання і його використання для протезування кінцівок
Автор: Семенець Дмитро Анатолійович
Місце реалізації: м. Вінниця, вул. Острозького, 32.
Поштовий індекс: 21001.
Загальна кількість голосів підтримки: 448.
Рейтинг проекту: 2.24.
Вартість проєкту: 200 000 грн.
Планові заходи проєкту:
1) Інформаційна розробка лекцій і презентацій. Проведення циклу лекцій і демонстрацій для мешканців ОТГ
2) Промо-компанія (створення та поширення промо-роликів у соціальних мережах або на інших платформах і сервісах у мережі Інтернет 
3) Комп’ютерне моделювання і створення прототипів зовнішньої форми протезів 
4) Оренда обладнання для проведення лекцій і презентацій 
5) Набір та верстка матеріалів Проекту
6) Призовий фонд на творчий конкурс
7) Інші види робіт (гонорари членам журі)
Виконавець проєкту: департамент інформаційних технологій міської ради.

Станом на 01.07.2021р. 
На закупівлю послуг з проведення лекцій з математичного і комп’ютерного моделювання засобами електронної освіти заплановано 29 000,00 грн, послуг з проведення творчого конкурсу з 3D моделювання – 171 000,00 грн.
З метою уточнення та узгодження складових проєкту для його найкращої реалізації проведено зустріч з авторами проекту та внесено зміни до проєкту.
У липні заплановано підписання договору про надання послуг з проведення лекцій з математичного і комп’ютерного моделювання засобами електронної освіти. Протягом літнього періоду в рамках реалізації проєкту, на базі освітнього хабу «NotBox» у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (м.Вінниця, вул.Острозького, 32),  передбачено цикл лекцій на теми:
1) Створення об’єктів у 3D-площині. 3D- принтер. Програма управління друком (Cura). Налаштування роботи принтера. Слайстинг;
2) Сканування. Робота в програмі (Artec studio). Принципи практичного сканування об'єктів в автоматичному режимі;
3) Моделювання (Rhinoceros).
 
Надалі передбачено проведення закупівлі послуг з проведення творчого конкурсу з 3D-моделювання серед жителів Вінницької міської ТГ. Конкурс відбудеться восени для залучення максимальної аудиторії студентів.

У Вінниці відкриють дитячу майстерню 3D-друку (27.10.2021)

№21 фото 5.jpg

Перелік виконаних робіт:

  1. 12 липня 2021 року укладено договір про надання послуг з проведення лекцій з математичного і комп'ютерного моделювання засобами електронної освіти. В рамках реалізації проєкту, на базі освітнього хабу «NotBox» у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця, вул. Острозького, 32).
  2. Авторами проєкту проведено цикл популярних лекцій з математичного і комп'ютерного тривимірного моделювання для створення прототипів зовнішньої форми протезу, ідентичного за формою до втраченої кінцівки, на теми: 1. Створення об'єктів у 3D-площині. 3D- принтер. Програма управління друком (Cura). Налаштування роботи принтера. Слайстинг; 2. Сканування. Робота в програмі (Artec studio). Принципи практичного сканування об'єктів в автоматичному режимі; 3. Моделювання (Rhinoceros).
  3. Відбувся тендер на закупівлю послуг з проведення творчого конкурсу з 3D-моделювання серед жителів Вінницької міської територіальної громади (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-13-005382-c). Переможця визначено 05.11.2021 року. 

    У ВІННИЦІ в РАМКАХ БЮДЖЕТУ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВПРОВЕЛИ ЛЕКЦІЇ ТА КОНКУРС З 3D-МОДЕЛЮВАННЯ


  4. Вся інформація про конкурс на сторінці конкурсу -  https://fmft.vspu.edu.ua/fakultet-matematyky-fizyky-ta-tehno/kafedry/kafedra-matematyky-ta-informatyky/konkurs3d2021/

    Роботи переможців конкурсу -  https://drive.google.com/drive/folders/10prjcYmcf8-3vZmTE97Ui2wnKm3QJcd7?usp=sharing