Реалізація проектів: №30. Центр розвитку для дітей та молоді «Мрія» в м-ні Тяжилів
Керування дозволамиКерування дозволами

№30. Центр розвитку для дітей та молоді «Мрія» в м-ні Тяжилів

​Місце реалізації: м. Вінниця, вул. Ватутіна, 52А

Короткий опис: створення центру розвитку дитини для ефективної взаємодії дітей, батьків та освітян.

Загальна кількість голосів підтримки: 2964

Виконавець проекту: Відділ у справах молоді та туризму міської ради

Планова вартість проекту: 1 000 000 грн.

Протягом I кварталу 2019 року була створена комісія у складі заступника міського голови Якубович Галини Анатоліївни, начальника відділу молодіжної політики Мончак Юлії Вікторівни, директора комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Мири Дмитра Вікторовича, авторки проекту Дишкант Лілії Олексіївни щодо реалізації конкурсу проектів в рамках «Бюджету громадських ініціатив» із проектом «Центр розвитку для дітей та молоді «Мрія» в мікрорайоні Тяжилів».

Під час огляду приміщення, яке було запропоновано авторкою проекту, за адресою: м. Вінниця, вул. Ватутіна, 52а, комісія виявила не відповідність технічним умовам для реалізації вищезазначеного проекту. Наразі спільно з авторкою проекту Дишкант Л. О. проводиться пошук відповідного до всіх технічних норм приміщення для реалізації проекту.

Видатки для реалізації проекту в сумі 1 млн грн включені до бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, який затверджено рішенням міської ради від 27.12.2019р. №2077.

Відповідно до Протоколу засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської об'єднаної територіальної громади» від 18.11.2020 року членами Ради підтримано питання щодо перенесення видатків 2020 року в сумі 1 000 000 грн. з бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2021 рік вищезазначеного проекту.

Влітку 2021 року розпочата реалізація  проєкту №30 «Центр розвитку для дітей та молоді «Мрія» в мікрорайоні Тяжилів». Реалізація даного проєкту з форс-мажорних обставин була перенесена відповідним рішення Координаційної ради конкурсу. Наразі, здійснений  капітальний ремонт зовнішньої частини нежитлового приміщення комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання» за адресою: м. Вінниця, вул. Тимошенка, 2А.  Також придбаний технічний інвентар для оснащення приміщення.