Реалізація проектів: №15. Реконструкція харчоблоку закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім.Д.І.Менделєєва»
Керування дозволамиКерування дозволами

№15. Реконструкція харчоблоку закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім.Д.І.Менделєєва»

№15 мапа.jpg

Ідея проекту: «Я 15 років входжу в батьківський комітет школи №4, крім того, працюю лікарем. З досвіду я знаю, що повноцінне харчування має велике значення для здоров'я дітей. Саме тому ми подали на конкурс проект по реконструкції харчоблоку нашого навчального закладу. Його обладнають новітнім устаткуванням за європейськими стандартами. Це дозволить не лише підвищити якість їжі, а й зменшити рівень споживання води та електроенергії». (Автор проекту: Кислощук Тетяна Анатоліївна)

Проект підтримано 1512 мешканцями міста

Місце реалізації:  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради

Виконавець проекту: Департамент освіти міської ради

Вартість проекту:  930 545 грн.

 
За ініціативи батьківського комітету закладу та педагогічного колективу було розроблено та подано до міського конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» проект реконструкції харчоблоку у закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради».

Проведено експертизу по ремонту харчоблоку на суму 2551 грн., підготовлено  проектно-кошторисну документацію на суму 12453, 52 грн.

Виконано роботи:  заміна системи водопостачання, системи каналізування, енергопостачання, вентиляції, освітлення, облицювальної плитки, вікон, дверних блоків, здійснено ремонт  у кабінеті завідуючої виробництвом. Роботи виконані підрядною організацією ТОВ «Спредом» на суму 513335, 16  грн.

Закуплено обладнання: пароконвектомат, підставка під пароконвектомат, марміт, зонти витяжні, посудомийна машина, електром'ясорубка, паровий котел, ванни для миття посуду, овочерізальна машина, слайсер, картоплечистка, водонагрівач, холодильні столи, холодильні шафи, столи-мийки, виробничі стелажі  на загальну суму  402,206  грн.

№15 фото 4.jpg