Реалізація проектів: №80. Пенсія - не привід сумувати вдома разом до навчання та відпочинку
Керування дозволамиКерування дозволами

№80. Пенсія - не привід сумувати вдома разом до навчання та відпочинку

№80 мапа.jpg

Ідея проекту: «Наш проект розроблений для людей пенсійного та передпенсійного віку. Він спрямований на організацію їхнього повноцінного, а головне, сучасного розвитку та відпочинку. Як от навчання комп'ютерної грамотності, фотогурток, заняття з психологом тощо. Адже ми впевнені, що навчатися та пізнавати нове можна протягом всього життя, не зважаючи на вік». (Автори проекту: Корнієнко Наталія Анатоліївна та Подорожний Вадим Григорович)

Проект підтримано 291 мешканцем міста

Місце реалізації: м. Вінниця, вул. Соборна, 50

Виконавець проекту: Департамент соціальної політики міської ради

Вартість проекту: 99 997,35 грн.

Ціль даного проекту – функціонування відділення денного перебування Територіального центру та надання послуги «Університет третього віку».

За профінансовані кошти в рамках проекту придбано предмети, матеріали, інвентар (10 ноутбуків та маніпуляторів, 2 електро - чайники, 2 м'яких крісла, спортивний інвентар, Wi-Fi роутер, медичне приладдя та обладнання для фотогуртка (фотоапарат, багатофункціональний пристрій (принтер), які встановлено в приміщеннях де надається послуга «Університет третього віку».

Обладнання використовується в процесі реалізації соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку», який розпочав свою роботу з 01.09.2016 року.

№80 фото 2.jpg