Новини: Засідання Експертної групи відбудеться 9 вересня в онлайн режимі
Керування дозволамиКерування дозволами

Засідання Експертної групи відбудеться 9 вересня в онлайн режимі

 Засідання Експертної групи відбудеться 9 вересня 2020 року з 9-00 по 11-00 години в онлайн режимі за допомогою програми Zoom. Трансляція засідання Експертної групи відбудеться в мережі Facebook на сторінці департаменту правової політики та якості міської ради.

На конкурс «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» 2020 року подано 67 проектів, з них 39 - великих та 28 – малих. Два проекти №39 «Подорож Подільським краєм: з глибин віків до сучасності» та №66 «Сучасний спортивний майданчик на Можайці» зняті з розгляду за заявами авторів проектів. Проект №60 «Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин (кішок) на території міста Вінниця» теж знятий з розгляду за домовленістю авторів, у зв`язку з об'єднанням з проектом №54 «Безкоштовна стерилізація безпритульних кішок і котів  на території Вінницької ОТГ».

На розгляд Експертної групи виносяться 64 проекти, з них 37 - великих та 27 - малих.

Відповідно до пункту 6 розділу 5 Положення Експертна група, починаючи з останнього дня, визначеного для прийняття проектів, протягом 2,5 місяців, здійснює їх оцінку та аналіз на предмет можливості або неможливості їх реалізації. Кінцевий термін здійснення детального аналізу та оцінки проектів - 01 вересня 2020 року.

За підсумками детального аналізу та оцінки по кожному поданому проекту Експертною групою складається картка оцінки проекту, форма якої затверджена Положенням. Картка містить позитивну чи негативну оцінку запропонованого проекту. В разі негативної оцінки проекту зазначаються аргументовані причини відмови. Узагальнює інформацію в картках оцінки уповноважений робочий орган - департамент правової політики та якості міської ради.

На підсумковому спільному засіданні Експертної групи формуються переліки позитивно та негативно оцінених проектів, визначаються головні виконавці - профільні виконавчі органи міської ради.

Автор або уповноважена ним особа має право оскаржити висновок Експертної групи у 5-дений строк після її засідання. Скарга надсилається в електронній формі на електронну пошту конкурсу vinrada@vmr.gov.ua. Проекти, які носять інноваційний характер та спрямовані на розвиток ВМОТГ, можуть бути захищені їх авторами на засіданні Експертної групи.

Проекти, які отримали позитивну оцінку, розміщуються на офіційному сайті конкурсу  «Бюджет громадських ініціатив» в розділі «Проекти для голосування». Автори проектів, протягом вересня, самостійно, за власний рахунок, організовують інформаційні заходи з роз'ясненням переваг власного проекту з метою отримання якомога більшої підтримки мешканців ВМОТГ.

Відповідно до Положення голосування за проекти триватиме протягом 15 днів з 1 по 15 жовтняВраховуючи карантинні заходи в 2020 році вінничани зможуть підтримати проекти, виключно в електронному вигляді через всеукраїнську платформу «Громадський бюджет». Бажаючі можуть проголосувати за чотири різні проекти - два великих та два малих. В голосуванні за проекти мають право брати участь мешканці ВМОТГ віком від 16 років. Мешканцями населених пунктів, які входять до складу Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, є усі особи, які на законних підставах постійно чи тимчасово проживають, володіють нерухомим майном, працюють на території міста, здійснюють іншу діяльність, пов'язану зі сплатою податків до бюджету ВМОТГ.


Департамент правової політики та якості
 міської ради
т. 59-51-55, 59-51-36