Новини: ДО УВАГИ АВТОРІВ ПРОЕКТІВ КОНКУРСУ «БЮДЖЕТ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ВМОТГ»!
Керування дозволамиКерування дозволами

ДО УВАГИ АВТОРІВ ПРОЕКТІВ КОНКУРСУ «БЮДЖЕТ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ВМОТГ»!

2020-08_Лого БГІ без Вінниця 2020.pngУ рамках реалізації конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської об`єднаної територіальної громади» ми щороку проводимо захід  «Ярмарку проектів» – представлення авторами своїх проектів.
Зокрема, 2 роки поспіль ми організовували «Ярмарки проектів» у Хабі «Місто змістів» - це дводенні заходи, на яких були присутні автори або їх уповноважені особи та представники виконавчих органів, орієнтовно 50 осіб.

P7060044.jpg126_JPG_2.jpg

На превеликий жаль, цьогоріч, враховуючи карантинні обмеження, які передбачені Постановою КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020р. №211 (зі змінами),  зазначений захід у форматі офлайн неможливо провести. Разом з тим, невелика кількість авторів, у термін до 07.08.2020 року,  підготували презентації та готові представляти власні ідеї через програму ZOOM у вигляді онлайн-конференції.
Враховуючи вищевикладене, представлення проектів через програму ZOOM не проводитиметься!!! 
Презентації, що створені авторами проектів, надіслані уповноваженому робочому органу – департаменту правової політики та якості міської ради,   надані  представникам   виконавчих органів міської ради для більш детального аналізу та оцінювання. Окрім того, виконавці, які опрацьовують громадські ініціативи на рахунок можливості чи неможливості їх реалізації у наступному бюджетному році, відповідно до умов конкурсу, контактують з авторами або  їх уповноваженими особами щодо усунення проблемних питань та недосконалості кошторису.  
Дякуємо кожному з авторів за громадську позицію, за креативні ідеї та презентації до них, і звісно ж,  сподіваємося на подальшу співпрацю!
У разі наявних питань департамент правової політики та якості міської ради готовий надати відповіді та роз'яснення за відповідними  номерами телефонів:  59-51-59, 59-51-55, 59-51-36.    

                                                                                                                                                                                                                                З повагою, департамент правової політики та якості ВМР