Новини: Увага! Змінилася адреса національної платформи E-DEM «Громадський бюджет»
Керування дозволамиКерування дозволами

Увага! Змінилася адреса національної платформи E-DEM «Громадський бюджет»

e-dem.jpgПрацювати з системою Громадський бюджет стане простіше: цього тижня сервіс «Громадський бюджет» запрацював в оновленій версії!

ВАЖЛИВО!

Звертаємо Вашу увагу, що змінилася адреса сайту: https://budget.e-dem.ua

Сторінка Вінниця «Бюджет громадських ініціатив» знаходиться за новою адресою: https://budget.e-dem.ua/0510100000.

Проекти Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ подаються:
- електронною поштою у вигляді сканованого оригіналу документів  на  електронну адресу vinrada@vmr.gov.ua з поміткою «Бюджет громадських ініціатив» або на всеукраїнську платформу «Громадський бюджет» за адресою: https://budget.e-dem.ua/0510100000 ( Інструкція_подання проекту 2.0.pdfІнструкція_подання проекту 2.0.pdf )

Оновлення ресурсу відбувається в межах приведення сайтів усіх інструментів електронної демократії, що розміщені на першій національній платформі E-DEM – «Місцеві петиції», «Громадський бюджет», «Відкрите місто», «Електронні консультації» - до єдиного дизайну.

Адреса платформи також зазнала змін: замість edem.tools, користуйтесь, будь ласка, посиланням https://e-dem.ua/

Що змінилось на платформі:

  • Тепер доступний поділ на 4 категорії проектів (наприклад: великі, малі, соціальні, комунальні). Відповідно можна налаштувати умови голосування для кожного типу. Назви категорій ми змінюємо відповідно до тих, що прийняті вашим положенням.
  • Виправлено дрібні помилки в роботі системи в цілому.

Систему «Громадський бюджет» створено і оновлено в рамках швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською Конфедерацією.

команда Програми EGAP