Новини: За два дні мешканці Вінницької громади віддали понад 2,2 тисячі голосів за проекти Бюджету громадських ініціатив
Керування дозволамиКерування дозволами

За два дні мешканці Вінницької громади віддали понад 2,2 тисячі голосів за проекти Бюджету громадських ініціатив

За два дні з початку голосування мешканці віддали понад 2200 голосів за проекти конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ». Станом на 11-00 годину 03 жовтня віддано 2308 голосів: у паперовому вигляді 1053 голосів, в електронному - 1255 голосів.

2019-10-03 сайт ГБ Вінниця.jpgГолосування триває в 4-х "Прозорих офісах" та 15 бібліотек Вінницької громади шляхом заповнення спеціального бланку для голосування. Інформація з паперових бланків онлайн вноситься адміністраторами «Прозорих офісів» та бібліотек до електронного Реєстру голосів офіційного сайту конкурсу https://gromada.vmr.gov.ua. Інформація з цього реєстру періодично завантажується на платформу "Громадський бюджет Вінниця" (https://vinnytsia-budget.e-dem.in.ua/#/projects) і додається до голосів, які надані мешканцями за проекти в електронному вигляді.Голоси на сайті.jpg

Відвідувач даної всеукраїнської платформи "Громадський бюджет» може переглянути відомості щодо голосів відданих за проект, а саме: Прізвище, Ім`я, По-батькові мешканця, який здійснив голосування, дату голосування і варіант голосування (онлайн – електронний, офлайн – паперовий). Для перегляду необхідно на сторінці проекту натиснути курсором на цифру підтримки голосів.

Крім того, в цьому році можна підтримати проекти в електронному вигляді через термінали ПриватБанку (за допомогою карток ПриватБанку або номера телефону, прив'язаного до картки).

2019-10-03 Термінал ПБ 1.jpg  2019-10-03 Термінал ПБ 2.jpg

 
Довідка: в 2019 році 36 проектів винесені на загальноміське голосування, яке  триватиме в термін з 1 до 15 жовтня.  Проекти-переможці будуть реалізовані у 2020-му році.
 
Департамент правової політики та якості
конт. тел. 59-51-59, 59-51-36
info@vmr.gov.ua