Новини: Триває підготовка до голосування!
Керування дозволамиКерування дозволами

В рамках підготовки до початку голосування, проведено інформаційне навчання

сайт3.jpgТриває активна підготовка до проведення голосування за проекти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської об'єднаної територіальної громади».

24 вересня, в рамках підготовки до початку голосування, проведено інформаційне навчання для працівників – реєстраторів, на яких покладена функція отримання заповнених бланків для голосування від мешканців міста та ОТГ і внесення інформації в електронну базу для підрахунку голосів. Як уже відомо, голосування в паперовому вигляді здійснюватиметься в 4-х Прозорих офісах та 15-ти бібліотеках територіальної громади. 

Цьогоріч голосування буде проводитись з 1 по 15 жовтня, за виключенням 14 жовтня, який є офіційним вихідним днем.

сайт1.jpgНагадуємо, що реалізація проектів, які будуть переможцями здійснюватиметься у 2020 році

Основні моменти, на які необхідно звернути увагу під час голосування:

1.     Голосування проводиться при пред`явленні паспорту і, за необхідності, документу, що підтверджує місце перебування, роботи, навчання, служби чи ін. (довідка з місця роботи, студентський квиток, свідоцтво на право власності нерухомого майна тощо.)

2.     Бланк для голосування вважається недійсним:

    - якщо відсутня згода на обробку персональних даних (особистий підпис в бланку для голосування);

       - якщо не зазначені Прізвище, Ім`я, По батькові та(або) серія, №паспорта.

сайт2.jpg3. Мешканці Вінницької міської ОТГ, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши  їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред`явлений паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.

4. Особам, які здійснюють прийом бланків забороняється заповнювати бланк для голосування за інших осіб.

Також звернули увагу на те, що пунктах для голосування забороняється вести агітацію за проекти, які допущені до голосування та розміщувати агітаційні матеріали!