Новини: Експертна група конкурсу розглянула оцінки проектів, автори яких оскаржили попередній висновок!
Керування дозволамиКерування дозволами

Експертна група конкурсу розглянула оцінки проектів, автори яких оскаржили попередній висновок!

2019-09-03 засідання Експ групи 2.jpg

  Сьогодні, 03 вересня 2019 року, відбувся розгляд скарг по проектах конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», які надійшли до Експертної групи.
  Як вже зазначалося, 15 серпня поточного року Експертна група розглянула 66 проектів, позитивна оцінка була надана 36 проектам.
  У відповідності  до пункту 12 Розділу 5 «Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ», яке затверджене рішенням міської ради від 22.02.2019 року №1566, автори або уповноважена ним особа мали право оскаржити висновок Експертної групи протягом 5 робочих днів, після її засідання.
  Станом на 22 серпня 2019 року, до Експертної групи конкурсу надійшли скарги щодо перегляду висновків по таких проектах:
- №17 «Благоустрій території навколо літнього театру в Тяжилові» (малий), автор Пізняк І.С.;
- №37 «Улаштування сцени з амфітеатром біля озера на вулиці Волошковій» (великий), автор Поліщук К.С.;
- №38 «Благоустрій зони відпочинку біля фонтанної площі по вул. С.Ценського» (великий), автор Кондратюк Т.В.
2019-09-03 засідання Експ групи 1.jpg
  Тож , саме сьогодні членами Експертної групи розглянуто оцінки проектів, автори яких оскаржили висновок засідання Експертної групи від 15 серпня 2019 року. Зокрема, за результатами засідання Експертної групи великий проект № 37 «Улаштування сцени з амфітеатром біля озера на вулиці Волошковій» отримав позитивну оцінку та допущений до голосування. Проект № 38  «Благоустрій зони відпочинку біля фонтанної площі по вул. С.Ценського», який попередньо також допускався до загальноміського голосування, з категорії «Великий» переведено в «Малий». Також, за письмовим зверненням авторки проекту №17 «Благоустрій території навколо літнього театру в Тяжилові» скаргу відкликано та знято проект з участі в конкурсі.                             
  На даному засіданні Експертної групи, де розглядалися скарги, були присутні представники профільних виконавчих органів, які оцінювали проекти, автори проектів  та їх уповноважені особи.
  Як уже відомо, голосування за кращі ідеї вінничан заплановано в термін  з 1 по 15 жовтня 2019 року. Автори, проекти яких допущені до голосування, самостійно, за власний рахунок, організовують інформаційні заходи з роз᾽ясненням переваг власного проекту з метою отримання якомога більшої підтримки мешканців Вінницької міської ОТГ.

 2019-09-03 засідання Експ групи 3.jpg

Департаменту правової політики та якості ВМР 

тел. 59-51-59, 59-51-55, 59-51-36