Новини: На засіданні Експертної групи визначено 36 проектів, за які вінничани голосуватимуть в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»
Керування дозволамиКерування дозволами

На засіданні Експертної групи визначено 36 проектів, за які вінничани голосуватимуть в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

ЕКгр1.jpg

Сьогодні, 15 серпня, під час засідання Експертної групи конкурсу «Бюджет громaдських ініціaтив Вінницької міської ОТГ» визнaчили 36 проектів, зa які містяни зможуть голосувaти з 1 по 15 жовтня. 

З 1 квітня по 15 трaвня усі мешкaнці територіальної громади мaли можливість подaти проекти для учaсті у конкурсі «Бюджет громaдських ініціaтив». Ідеї, які підтримaють вінничaни, будуть реaлізовaні в 2020 році. Нa ці потреби в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади нa нaступний рік  передбaчено 7 млн. грн.

Цього року для учасників проекту «Бюджет громадських ініціатив» провели інформаційні зустрічі, «Ярмарку проектів», на якій автори представили свої ідеї. 

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб в наступному році реалізовувати гарні проекти в рамках тієї ініціативи, яка була започаткована у 2016 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. Цього року було подано 67 проектів. Один із них знято за ініціативи автора», - каже заступник міського голови Владислав Скальський. 

Експертна група конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» обрала 36 проектів, які допускаються до загальноміського голосування, з них великих проектів - 29, малих - 7.  2019-08-15 Перелік проектів , які винесені на голосування.pdfПерелік проектів , які винесені на голосування.pdf

Відповідно до пункту 12 Розділу 6 Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ, яке затверджене в новій редакцій рішенням міської ради 22.02.2019 р. №1566 автор або уповноважена особа має право оскаржити висновок Експертної групи  протягом п'яти робочих днів, після її засідання. Скарга надсилається в електронній формі на електронну пошту конкурсу.

Автори проектів, протягом  вересня, самостійно, на власний розсуд, організовують інформаційні заходи з роз'ясненням переваг власного проекту з метою отримання якомога більшої підтримки мешканців Вінницької міської територіальної громади під час загальноміського голосування.

 ЕКгр2.jpg

                                                                                                            Департамент правової політики та якості міської ради