Новини: Довідка про хід голосування за проекти станом на 12-00 03 жовтня 2017 року
Керування дозволамиКерування дозволами

Довідка про хід голосування за проекти станом на 12-00 03 жовтня 2017 року

Логотип БГІ Вінниця.jpgСтаном на 12-00 год. 03 жовтня 2017 року в «Прозорих офісах», бібліотеках міста та на сайті конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці» за проекти подано 1488 голосів вінничан: в паперовому вигляді подано 980  голосів, в електронному – 508.

Голосування триватиме до 10 жовтня 2017 року:

- голосування в електронному вигляді відбувається на сайті конкурсу http://vinnytsia-budget.e-dem.in.ua.

 В електронному вигляді за проекти зможуть проголосувати тільки ті мешканці, які користуються ID - банкінгом або мають Електронно-цифровий підпис. BankID – це спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки для надання адміністративних послуг через Інтернет. Голосування в електронному вигляді буде доступно для клієнтів Приватбанка, Ощадбанка, Укрсоцбанка, ПУМБ, А-Банка. Зайти в систему для голосування можна з офіційного сайту конкурсу http://gromada.vmr.gov.ua.

- в паперовому вигляді голосування триває в робочі дні в «Прозорих офісах» та бібліотеках міста. В усіх пунктах для голосування можна отримати інформацію стосовно переліку проектів, що приймають участь у голосуванні, місць їх реалізації та бланк для голосування. Також, для голосування мешканці міста мають право скористатись бланком для голосування, що розміщується на офіційному сайті Вінницької міської ради, у розділі «Бюджет громадських ініціатив Вінниці», роздрукувавши його на папері у форматі А4.

В голосуванні за проекти мають право брати участь мешканці міста Вінниці.  Відповідно до Статуту територіальної громади мешканцями міста Вінниці є усі особи, які на законних підставах постійно чи тимчасово проживають, володіють нерухомим майном, працюють на території міста, здійснюють іншу діяльність, пов'язану зі сплатою податків до місцевого бюджету міста Вінниці. Кожен мешканець міста може проголосувати за 2 проекти - один великий і один малий. Для голосування в паперовому вигляді необхідно пред`явити паспорт громадянина України.

Якщо адресою реєстрації в паспорті є не місто Вінниця, то необхідно пред`явити інший документ, що підтверджує місце перебування, роботи, навчання, служби чи інше в м. Вінниці. Таким документом може бути довідка з місця роботи, студентський квиток, свідоцтво на право власності нерухомого майна тощо.

Мешканці міста, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред`явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.

Департамент правової політики та якості міської ради