Новини: Пропозиції змін до Положення про конкурс
Керування дозволамиКерування дозволами

Пропозиції змін до Положення про конкурс

Без названия (1).jpgЩорічно, у рамках проведення конкурсу проєктів «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» проводиться аналіз результатів чергового етапу конкурсу та вносяться зміни до умов проведення конкурсу.

У 2021 році до участі в конкурсі вперше долучилися громади приєднаних територій, зокрема: Вінницько-Хутірська, Великокрушлинецька, Гавришівська, Малокрушлинецька, Писарівська (с. Писарівка та с. Щітки), Стадницька.

Департаментом правової політики та якості міської ради розроблені пропозиції щодо внесення змін до «Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади».

Запрошуємо зацікавлених осіб ознайомитися з пропозиціями змін до Положення. пропозиції змін до Положення БГІ.pdfпропозиції змін до Положення БГІ.pdf

Відгуки та зауваження просимо надсилати на поштову скриньку info@vmr.gov.ua або розмістити на сторінці Фейсбуку «Бюджет громадських ініціатив» https://www.facebook.com/vingromada , в термін до 22 січня 2022 року.

Інформаційно-аналітичний відділ

департаменту правової політики та якості міської ради

т. 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55