Новини: Експертна група вдруге переглянула оцінки 4 проєктів та пропонує винести 48 проєктів на загальне голосування у 2021 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Експертна група вдруге переглянула оцінки 4 проєктів та пропонує винести 48 проєктів на загальне голосування у 2021 році

2021-10-14 фото 2.jpg14 вересня в онлайн-режимі відбулося друге засідання Експертної групи конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади», на якому представники виконавчих органів міської ради та  громадськості додатково розглянули оцінки по чотирьох проєктах.

Нагадуємо, що на минулому засіданні, яке відбулося  19 серпня 2021 року,  члени Експертної групи розглянули 63 проєкти, з яких 47 ініціатив отримали позитивні оцінки та винесені на  голосування. По двох проєктах було надано  доручення доопрацювати їх оцінки.

2021-10-14 фото 1.jpgОкрім того,  відповідно до Положення про конкурс, автори або уповноважені особи мали право оскаржити висновок Експертної групи протягом 5 робочих днів після її засідання.   Правом на оскарження скористалися авторка та контактна особа таких  проєктів, зокрема: №18 «Дитячий майданчик мікрорайону Бучми (ліс)» та №56 «Паркова зона по вул. Київська».

Як результат, проєкт №56 «Паркова зона по вул. Київська» отримав позитивну оцінку та братиме участь  у процедурі голосування. Проєкт №18 «Дитячий майданчик мікрорайону Бучми (ліс)» неможливо реалізувати в рамках конкурсу, так як   передбачене місце для встановлення дитячого майданчику не відноситься до комунальної власності Вінницької міської ради, що суперечить Положенню про конкурс. З доопрацьованих проєктів, один залишився з позитивної оцінкою, яку і отримав попередньо, лиш змінено низку робіт, а інший проєкт перевищує обсяг фінансування великих проєктів і не може бути допущений до голосування.

2021-10-14 фото 3.jpgВсього 48 проєктів отримали позитивну оцінку та братимуть участь у загальному голосуванні в рамках Бюджету громадських ініціатив, з них: 32 великих  та 16 малих.

Відеотрансляція засідання Експертної групи здійснювалося у мережі Фейсбук на сторінці «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ТГ» за посиланням  https://www.facebook.com/vingromada


Департамент правової політики та якості
 міської ради