Новини: Експертна група додатково розгляне 4 проєкти
Керування дозволамиКерування дозволами

Експертна група додатково розгляне 4 проєкти

19 серпня 2021 року Експертна група конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» за допомогою програми Zoom розглянула 63 проєкти, які подані на конкурс у 2021 році. За результатами засідання 47 проєктів отримали позитивну оцінку. Деякі спірні питання було запропоновано протягом 5 робочих днів доопрацювати профільними департаментами та розглянути на наступному засіданні Експертної групи конкурсу.

Відповідно до Положення про конкурс, автор або уповноважена ним особа має право оскаржити висновок Експертної групи протягом 5 робочих днів після її засідання. Правом на оскарження скористалися два автори проєктів №18 та №56.     

На засіданні Експертної групи конкурсу, яке заплановано на 14 вересня, виносяться такі питання:

 1.  Розгляд проєктів: №58 «Тротуар та велосипедна доріжка по вул. А.Шептицького» та №71 «Стадіон для всіх – здорове суспільство», які доопрацьовувалися за дорученням заступника міського голови.

2. Розгляд звернення-скарги контактної особи проєкту гр. Шульгіної О.М. щодо перегляду вартості проєкту №18 «Дитячий майданчик мікрорайону Бучми (ліс)» та його оцінки.

3. Розгляд звернення-скарги авторки проєкту гр. Ніколаєнко Л.В. щодо перегляду місця реалізації проєкту №56 «Паркова зона по вул. Київська».

Відеотрансляція засідання Експертної групи здійснюватиметься у мережі Фейсбук на сторінці «Бюджет громадських ініціатив» за посиланням  https://www.facebook.com/vingromada

У разі додаткових запитань маєте можливість зателефонувати за номерами: 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55.

Департамент правової політики та якості
 міської ради