Новини: Автори проєктів конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» презентували власні ідеї на «Ярмарку проєктів»
Керування дозволамиКерування дозволами

Автори проєктів конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» презентували власні ідеї на  «Ярмарку проєктів»

4 та 7 червня в приміщенні Вінницького обласного молодіжного центру «KVADRAT» в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади" проведений дводенний захід «Ярмарок проєктів».

Автори презентували власні ініціативи, обговорили їх  спільно з  представниками виконавчих органів Вінницької міської ради та тепер мають можливість відкоригувати складові проєктів.

В активному обговоренні ідей  взяли участь 60 активних мешканці нашої територіальної громади - це автори проєктів та їх уповноважені особи. Загалом ними представлено 63 проєкти, а представниками виконавчих органів міської ради надані рекомендації щодо внесення відповідних змін до складових проєктів, з метою допущення якомого більшої кількості ідей до голосування, яке заплановано на жовтень поточного року.

Окрім того, для авторів і їх уповноважених осіб були проведені інтелектуальні хвилинки, тим самим перевірили на скільки учасники обізнані про сам конкурс. За вірні відповіді учасники отримали сувенірні подарунки з логотипом конкурсу!

Тож, дякуємо усім учасникам, які були присутні на "Ярмарку проєктів - представникам авторських груп і виконавчих органів міської ради!  Ми усі плідно попрацювали впродовж двох днів! 

IMG_0852.JPG

IMG_0829.jpg

IMG_0914.JPG

IMG_0828.jpg

IMG_1469.JPGIMG_1494.JPG

IMG_1288.JPG