Новини: Жителі трьох сіл та селища дізналися про конкурс Бюджет громадських ініціатив!
Керування дозволамиКерування дозволами

Жителі трьох сіл та селища дізналися про конкурс Бюджет громадських ініціатив!

У рамках інформаційно-роз'яснювальної кампанії для жителів Вінницької міської ТГ проведені зустрічі з активом сіл Писарівки, Щітки (5 травня), Вінницьких Хуторів (12 травня) та смт Десна (7 травня), в яких взяло участь 32 особи.

2021-05-06 фото 4.jpgПредставники громадської організації «Освітній простір» Олена Солоїд та департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька і   Володимир Хорошев розповіли жителям сіл та селища Вінницької міської територіальної громади про умови партиципаторного конкурсу, правила та терміни прийому проєктів, про особливості голосування за проєкти, які традиційно відбувається в жовтні кожного року. 


1620718376865.jpgПредставники організатора конкурсу розповіли про успішно реалізовані проєкти у місті Вінниця, які проєкти можна реалізувати на території освітніх та культурних закладів та яким чином здійснювати агітаційну кампанію під час голосування з метою перемоги в конкурсі.


2021-05-07 фото 9.jpgТакож, учасників заходів цікавило, які проєкти можна подавати на конкурс, як будуть визначатися переможці конкурсу в 2021 році на території старостинських округів. Окрім того, можна за допомогою конкурсу провести фестивалі та інші культурні заходи на території сіл та селища.


Для довідки: Станом на 12 травня на конкурс «Бюджет громадських ініціатив ВМТГ» надійшло 24 проєкти, 5 з яких заплановано реалізувати на території старостинських округів Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості ВМР
конт. тел. 59-51-59, 59-51-36
info@vmr.gov.ua