Новини: Проведені інформаційні зустрічі з жителями сіл Стадниці та Малих Крушлинць!
Керування дозволамиКерування дозволами

Проведені інформаційні зустрічі з жителями сіл Стадниці та Малих Крушлинць!

2021-05-05 фото 4.jpgНагадуємо, що до 15 травня 2021 року триває прийом проєктів на конкурс «Бюджет громадських ініціатив  Вінницької міської територіальної громади».

Тож, у рамках інформаційно-роз'яснювальної кампанії для жителів Вінницької міської ТГ 30 квітня та 5 травня проведені зустрічі з активом сіл Стадниці та Малих Крушлинців, в яких взяло участь 23 особи.

Представники громадської організації «Освітній простір» Олена Солоїд та департаменту правової політики та якості міської ради Володимир Хорошев розповіли новим членам Вінницької міської територіальної громади про особливості партиципаторного конкурсу, правила та терміни прийому проєктів. Також, про успішно реалізовані проєкти у місті Вінниця та яким чином здійснювати агітаційну кампанію під час голосування з метою перемоги в конкурсі.

2021-04-30 фото 2.jpgУчасників заходів цікавило, які проєкти можна подавати на конкурс, як будуть визначатися переможці конкурсу в 2021 році на території старостинських округів, а також чи можна подавати проекти для реалізації на територіях дитячого садочку, школи, будинку культури, на березі ставків. Окрім того, можна за допомогою конкурсу провести фестивалі та інші культурні заходи на території сіл.

Для довідки: Станом на 6 травня на конкурс «Бюджет громадських ініціатив ВМТГ» надійшло 11 проєктів, 3 з яких заплановано реалізувати на території старостинських округів Вінницької міської територіальної громади.

Департамент правової політики та якості ВМР
конт. тел. 59-51-59, 59-51-36
info@vmr.gov.ua