Новини: До уваги жителів Вінницької міської територіальної громади!
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги жителів Вінницької міської територіальної громади!


Гарна новина!А4 ОСТАТОЧН.jpg
З  01 квітня до 15 травня 2021 року жителі Вінницької міської територіальної громади, яким виповнилося 16 років,  можуть подати свої ідеї на конкурс «Бюджет громадських ініціатив»!
Цьогоріч, жодних обмежень щодо кількості поданих проєктів від одного/єї автора/ки - не передбачено! Лиш необхідно заповнити форму проєкту, знайти підтримку ініціативи у вигляді 10 підписів однодумців і подати для участі.
Свої ініціативи можете подавати:

 • на е-сервіс всеукраїнської платформи e-DEM «Громадський бюджет», сторінку «Вінниця» за адресою https://budget.e-dem.ua/0510100000 (надалі – Платформа e-DEM) та на електронну адресу Вінницької міської ради vinrada@vmr.gov.ua, з поміткою «Бюджет громадських ініціатив»;
 • або в паперовому вигляді за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59.  
  Враховуючи карантинні обмеження, з метою належної реєстрації проєкту, просимо авторів проєктів попередньо зателефонувати до департаменту правової політики та якості міської ради (уповноваженого робочого органу конкурсу),  за  контактними номерами телефонів: 59-53-21; 59-51-59; 59-51-36; 59-51-55.          
  Нагадаємо, що усю актуальну інформацію про умови конкурсу, проєкти минулих років, а також аплікаційну  форма проєкту можна знайти  на сайті «Бюджет громадських ініціатив»  https://gromada.vmr.gov.ua  та на всеукраїнському порталі Е-DEM (сторінка Вінниця) https://budget.e-dem.ua/0510100000, який з 2017 року є партнером конкурсу.
  Нагадаємо, що виконавчими органами міської ради,  уже всьоме реалізовуватиметься «Бюджет громадських ініціатив» - відомий та поширений серед вінничан інструмент, за допомого якого вони мають можливість брати участь у розподілі частини бюджетних коштів. У світовій практиці його ще називають бюджет участі або ж громадський бюджет.
  З 2016 років активні жителі для участі в "Бюджеті громадських ініціатив" подали 555 проєктів і , як результат, маємо 78 проєктів-переможців, з них - 17  чекають на своє втілення у цьому році.
  Для реалізації проєктів-переможців у 2022 році, в бюджеті Вінницької міської територіальної громади  передбачено 10 млн грн, з них 8 млн грн планується розподілити на території міста Вінниці, а 2 млн грн – на приєднані населені пункти.
  Запрошуємо всіх жителів Вінницької міської територіальної громади, а особливо  приєднаних населених пунктів, подавати свої проєкти в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»  і створювати незабутні події, заходи, локації, які в майбутньому можуть стати родзинкою нашої великої громади.
  Генеруйте та подавайте ідеї, що об'єднують!

   
                Департамент правової політики та якості ВМР
  59-53-21; 59-51-59; 59-51-36; 59-51-55