Новини: Учора, 02.02.2021 року, відбувся круглий стіл щодо обговорення змін до «Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади»!
Керування дозволамиКерування дозволами

Учора, 02.02.2021 року, відбувся круглий стіл щодо обговорення змін до «Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади»!

У рамках проведення «Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської  територіальної громади» департаментом правової політики та якості міської ради щороку проводиться аналіз результатів чергового етапу конкурсу, з метою удосконалення його умов. З 19 листопада до 31 грудня 2020 року був  оголошений збір пропозицій до умов конкурсу. За даний час, надійшли дві пропозиції щодо внесення змін до правил конкурсу, зокрема розподілу обсягу коштів конкурсу на приєднані території.

У ХАБі «Місто змістів», 02 лютого 2021року,  на круглому столі  були присутні 20 осіб, з них представники громадськості, виконавчих органів і  старости  трьох старостинських округів.

Ключові питання, обговорені на заході:

  • на реалізацію у 2022 році проєктів-переможців конкурсу 2021 року заплановано 10 млн грн, на проєкти, які реалізовуватимуться на територіях селища та сіл, приєднаних до міста, пропонується спрямувати видатки в обсязі  20 відсотків від затвердженого загального фонду конкурсу ( 2 млн грн).  
  •  задля створення «рівних» умов участі в конкурсі приєднаних територій, які мають значну різницю у кількості населення,  для визначення рейтингу проєктів-переможців  встановили коефіцієнти для кожного населеного пункту. Зокрема, рейтинг проєктів розраховується за формулою:
Р = К*N / Б  х  1000,
де: Р - рейтинг проєкту;
К - кількість голосів, які віддані за проєкт;
N - коефіцієнт для населеного пункту;
Б - сума бюджетних коштів, необхідна для реалізації проєкту.
Коефіцієнт для населеного пункту розраховується відповідно до кількості  населення: - Вінницькі Хутори – 1,0; Великі Крушлинці – 11,5; Гавришівка – 5,6; Десна – 7,0; Малі Крушлинці – 5,7; Писарівка – 6,0; Щітки – 6,1;  Стадниця – 6,5.
Разом з тим, для одного старостинського округу застосовуються обмеження щодо проєктів-переможців. На території одного округу можна визнати переможцями - 1 великий і 1 малий проєкт. У разі потреби, Координаційною радою, дане рішення може бути змінено.
  • визначення проєктів-переможців за одним поштовим індексом (не стосується приєднаних територій), а саме: у разі закріплення, за одним поштовим індексом місць реалізації проєктів, які претендують на перемогу,  переможцями можуть бути визначені  два проєкти, які територіально віддалені дорогами та залізничними коліями. Членами Координаційної ради приймається відповідне рішення.  

Учасники  обговорення підтримали запропоновані зміни, які будуть враховані в  проєкті рішення міської ради.   

Департамент правової політики та якості міської ради
Інформаційно-аналітичний відділ

т. 59-51-55, 59-51-36
info@vmr.gov.ua
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg