Новини: У вівторок 2 лютого відбудеться круглий стіл з обговорення змін до конкурсу Бюджет громадських ініціатив
Керування дозволамиКерування дозволами

У вівторок 2 лютого відбудеться круглий стіл з обговорення змін до конкурсу Бюджет громадських ініціатив

За результатами проведення конкурсу проектів «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської об`єднаної територіальної громади» щорічно проводиться аналіз результатів чергового етапу конкурсу та вносяться зміни до умов проведення конкурсу.

Для розробки відповідного проекту рішення міської ради, департаментом правової політики та якості міської ради зібрані та опрацьовані пропозиції щодо внесення змін до «Положення про Бюджет громадських ініціатив» у 2021 році.

У 2021 році Вінницька міська територіальна громада збільшилася та стала складатися з: Вінницької, Вінницько-Хутірської, Великокрушлинецької, Гавришівської, Деснянської, Малокрушлинецької, Писарівської (с. Писарівка та с. Щітки), Стадницької громад.

На проєкти, які реалізовуватимуться на територіях селища та сіл, приєднаних до міста, пропонується спрямувати видатки в обсязі до 20 відсотків (в 2021 році – до 2 млн грн) від затвердженого загального фонду конкурсу.

Автори проектів, учасники конкурсу, представники інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації запрошуються взяти участь в роботі круглого столу, який заплановано провести у вівторок 02 лютого 2021 року о 15-00 годині в ХАБі «Місто змістів» за адресою: вул. Пушкіна, 11.

Увага, кількість учасників обмежена! Запрошуємо зацікавлених осіб повідомити департамент правової політики та якості міської ради про свою участь в термін до 12-00 год. 02 січня 2021 року на e-mail: info@vmr.gov.ua.