Новини: Обговорення пропозицій змін до Положення про Бюджет громадських ініціатив ВМТГ
Керування дозволамиКерування дозволами

Обговорення пропозицій змін до Положення про Бюджет громадських ініціатив ВМТГ

У рамках проведення конкурсу проектів «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» щорічно проводиться аналіз результатів чергового етапу конкурсу та вносяться зміни до умов проведення конкурсу.

Вінницька міська територіальна громада в 2021 році складається з: Вінницької, Вінницько-Хутірської, Великокрушлинецької, Гавришівської, Деснянської, Малокрушлинецької, Писарівської (с. Писарівка та с. Щітки), Стадницької громад. Приєднані до міста території об`єднуються в старостинські округи. Зокрема, до Вінницько-Хутірського старостинського округу входять території сіл Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки; до Стадницького старостинського округу – територія сіл Стадниця, Великі Крушлинці, Малі Крушлинці, Гавришівка; до Деснянського старостинського округу – територія селища міського типу Десна.

На проєкти, які реалізовуватимуться на територіях селища та сіл, приєднаних до міста, пропонується спрямувати видатки в обсязі до 20 відсотків (в 2021 році – до 2 млн грн) від затвердженого загального фонду конкурсу.

Департаментом правової політики та якості міської ради розроблені пропозиції щодо внесення змін до «Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади».

Запрошуємо зацікавлених осіб переглянути пропозиції змін до Положення та надати в термін до 02 лютого 2021 року свої відгуки та зауваження, які просимо надсилати на поштову скриньку info@vmr.gov.ua або розмістити на сторінці Фейсбуку «Бюджет громадських ініціатив» https://www.facebook.com/vingromada.

Пропозиція змін до Положення БГІ.pdfПропозиція змін до Положення БГІ.pdf

Порівняльна таблиця змін до Положення про БГІ.pdfПорівняльна таблиця змін до Положення про БГІ.pdf

Інформаційно-аналітичний відділ
департаменту правової політики та якості міської ради
т. 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55