Новини: Привітання авторів проєктів-переможців конкурсу 2019 року
Керування дозволамиКерування дозволами

Привітання авторів проєктів-переможців конкурсу 2019 року

Нагородж.jpgПротягом 2020 року у Вінниці, в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», реалізовані 12 проектів-переможців 2019 року.

Сьогодні, 23 грудня 2020 року, у HUB «Місто змістів» відбулося відзначення авторів проєктів-переможців конкурсу у 2019 році.

Протягом 2016-2020 років проведено шість конкурсів проєктів. За цей період ініціативними мешканцями подано 555 проєктів, з яких реалізовані - 61 проєкт, на загальну суму 31,1 млн гривень.

Майже п`ять років тому, 25 грудня 2015 року депутатами Вінницької міської ради затверджено «Положення про Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» та розпочато впровадження у нашому місті популярного в цілому світі інструменту прямої  та електронної демократії – Бюджету громадських ініціатив або Громадського бюджету.

Щорічно міська влада збільшувала загальний Фонд конкурсу. За цей час він збільшився з 5 до 8 млн грн. Адже конкурс  «Бюджет громадських ініціатив» щороку користується неабиякою популярністю серед вінничан. Протягом шести років, під час голосування за проєкти мешканці віддали 152 738 голосів.

У різних мікрорайонах міста, за ініціативи мешканців і підтримки вінничан, з'явилися нові майданчики для занять фізкультурою, різноманітні об'єкти благоустрою, проведені тренінги, семінари, видруковані книги та облаштовані комфортні місця для відпочинку тощо.

У 2021 році заплановано 8 млн 223 тис. гривень на реалізацію ще 16 проєктів-переможців 2020 року та 1 проєкт-переможець 2018 року. Загальний Фонд конкурсу на 2022 рік збільшений до 10 млн грн, адже територія Вінницької міської територіальної громади значно збільшилася.

Завдяки мешканцям, які мають активну громадянську позицію, наполегливість та небайдужість до розвитку рідного міста – Вінниця стає кращою і комфортнішою.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, нові ідеї, креативність і відкритість представників громади.

 Відеотрансляція заходу. 

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради