Новини: Голосування за проекти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив відбуватиметься лише в електронному вигляді!
Керування дозволамиКерування дозволами

Голосування за проекти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив відбуватиметься лише в електронному вигляді!

3.jpgВраховуючи карантинні обмеження, голосування за проекти конкурсу триватиме протягом  15 календарних днів – з 1 по 15 жовтня 2020 року, відбудеться лише в електронному вигляді на е-сервісі вебплатформи e-DEM "Громадський бюджет – Вінниця», створеній в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

Передбачена  можливість проголосувати за проекти  за допомогою е-сервісу вебплатформи e-DEM "Громадський бюджет – Вінниця» за відповідним посиланням  https://budget.e-dem.ua/0510100000 ,  також, через термінал та чат-бот ПриватБанку.

Як це працює?:

  • голосування на платформі електронної демократії можливе для користувачів BankID, MobileID, власників Електронно-цифрового підпису, здійснивши відповідну верифікацію/ідентифікацію;
  • для того, щоб проголосувати через термінал, потрібно авторизуватись за допомогою картки ПриватБанку (або номеру телефону, що прив'язаний до цієї картки), у списку сервісів знайти «Голосування за проекти міст», обрати бажаний проект і натиснути «Проголосувати»;
  • за допомогою чат-бота можна:
  1. знайти доступні проекти по місту;
  2. відфільтрувати проекти за номером;
  3. поділитися проектом;
  4. проголосувати за проект.

У Вайбері  потрібно перейти за посиланням: https://www.viber.com/voteforcitybot , у Телеграм: https://t.me/VoteForCityBot .

Додаткова інформація:

Окрім того, на платформі «Дія. Цифрова освіта.» розміщений серіал, який присвячений е-демократії та є серія про електронну ідентифікацію. Ця інформація є у відкритому доступі для усіх бажаючих ознайомитися з усіма деталями.

Контакти для довідок працівників департаменту правової політики та якості міської ради: 51-51-59, 59-51-36, 59-51-55 та працівників департаменту інформаційних технологій  міської ради: 59-51-53.

 

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради