Керування дозволамиКерування дозволами

Зразки документів

1. Форма проекту на конкурс 2021 року, реалізація якого планується за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади у 2022 році (Додаток 2 до Положення про Бюджет громадських ініціатив ВМТГ)

Форма проєкту з додатком.docxФорма проєкту з додатком.docx  ( Форма проєкту з додатком.docФорма проєкту з додатком.doc , Форма проєкту з додатком.pdfФорма проєкту з додатком.pdf )

2. Картка оцінки проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської  територіальної громади у 2022 році (Додаток 3 до Положення про Бюджет громадських ініціатив ВМТГ)

Картка оцінки проєкту.docxКартка оцінки проєкту.docx

Картка оцінки проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив ВМТГ у 2021 році (для заповнення профільним виконавчим органом міської ради)   

Картка оцінки проекту - заповнюється профільним виконавчим органом міської ради.docxКартка оцінки проекту - заповнюється профільним виконавчим органом міської ради.docx

3. Бланк для голосування (Додаток 4 до Положення про Бюджет громадських ініціатив ВМТГ)

Додаток 4 Бланк для голосування.pdfДодаток 4 Бланк для голосування.pdf

4. Форма Звіту щодо реалізації проєктів-переможців Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади Додаток 5 Звіт щодо виконання проєкту.docxЗвіт щодо виконання проєкту.docx

 Довідка за тел.: 59-53-21, 59-51-59
info@vmr.gov.ua