Актуальна інформація: До уваги громадськості! Формується Координаційна рада конкурсу!
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги громадськості! Формується Координаційна рада конкурсу!


До уваги представників громадськості та авторів проєктів конкурсу !

Улітку 2023 року запланований старт конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ради».

Коорд рада_2.JPGЗ метою належної організації процедури конкурсу, відповідно до  Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 25.02.2022 року № 868 (останні зміни від 28.04.2023р. №1597, формується склад  Координаційної ради конкурсу.

Координаційна рада конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» (далі – Рада) є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою координації робіт, пов'язаних з впровадженням проєктів за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади

Рада утворюється у складі голови Ради, співголів Ради, секретаря Ради та членів Ради. До складу Координаційної ради входять депутати міської ради, представники виконавчих органів міської ради, інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) та автори проєктів конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Представники громадськості (ІГС і автори проєктів) становлять 50% від складу Ради, входять до Ради на громадських і паритетних (рівних) засадах, що й інші члени Ради. У разі перевищення граничної чисельності кандидатур до складу Координаційної ради від представників громадськості, проводиться жеребкування серед поданих пропозицій. Відбір кандидатур відбувається гласно із запрошенням усіх представників - учасників жеребкування. Депутати міської ради не враховуються як представники громадськості.

Персональний склад Ради та зміни до нього затверджуються рішенням виконавчого комітету міської ради, з врахуванням принципу ґендерної рівності. За потреби, до Координаційної ради можуть бути долучені незалежні експерти, діяльність яких стосується сфери реалізації поданих на розгляд проєктів. 

Члени Координаційної ради не мають право подавати проєкти на конкурс «Бюджет громадських ініціатив.

Тож, запрошуємо представників громадськості та авторів проєктів конкурсу подавати свої пропозиції щодо участь у роботі Координаційної ради  до департаменту правової політики та якості міської ради, зокрема в письмовому вигляді (вул. Соборна, 59, каб. № 710) або ж в електронному вигляді на  e-mail: info@vmr.gov.ua) в термін до 15 травня (включно) .Телефони для довідок: 59-51-36, 59-51-59, 59-51-55, 59-53-21.

 

Департамент правової політики та якості міської ради