Актуальна інформація: Запрошуємо представників громадськості та авторів проєктів-переможців конкурсу до участі у роботі Експертної групи
Керування дозволамиКерування дозволами

Запрошуємо представників громадськості та авторів проєктів-переможців конкурсу до участі у роботі Експертної групи

Улітку 2023 року запланований старт конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ради».

IMG_0190.JPGЗ метою належної організації процедури конкурсу, відповідно до  керуючись Положення про Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 25.02.2022 року № 868 (останні зміни від 28.04.2023р. №1597), формується склад  Експертної групи конкурсу.

Експертна група – створена рішенням виконавчого комітету міської ради тимчасова робоча група, яка здійснює детальний аналіз можливості реалізації запропонованого проєкту за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив.

До складу Експертної групи можуть входити фахівці виконавчих органів Вінницької міської ради, представники громадськості (інститутів громадянського суспільства (далі - ІГС) та автори проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» минулих років), депутатського корпусу Вінницької міської ради. Представники громадськості (ІГС і автори проєктів) становлять 50% від складу Експертної групи, які виконують свої обов'язки на громадських і паритетних (рівних) засадах. Депутати міської ради не враховуються як представники громадськості.

У разі перевищення граничної чисельності кандидатур до складу Експертної групи від представників громадськості, процедурою передбачено проведення жеребкування серед поданих пропозицій. Відбір кандидатур відбувається гласно із запрошенням усіх представників - учасників жеребкування.

Тож, запрошуємо представників громадськості та авторів проєктів-переможців конкурсу подавати свої пропозиції щодо участь у роботі Експертної групи до департаменту правової політики та якості міської ради, зокрема в письмовому вигляді (вул. Соборна, 59, каб. № 710) або ж в електронному вигляді на  e-mail: info@vmr.gov.ua) в термін до 15 травня (включно) .Телефони для довідок: 59-51-36, 59-51-59, 59-51-55, 59-53-21.

Департамент правової політики та якості міської ради