Актуальна інформація: Подання проєктів у 2021 році
Керування дозволамиКерування дозволами

Подання проєктів у 2021 році

Проєкти подаються

Проєкти подаються відповідно до затвердженої Форми проєкту:
Якщо автор самостійно не може завантажити проєкт і супутні до нього інформаційні матеріали на зазначену Платформу e-DEM, то надсилає проєкт у вигляді сканованого оригіналу документів та текстовому варіантах на електронну адресу: vinrada@vmr.gov.ua, з поміткою «Бюджет громадських ініціатив» або у паперовому вигляді за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 59 з позначкою «Бюджет громадських ініціатив».

Проєкти мають відповідати основним пріоритетам розвитку Вінницької міської територіальної громади, визначеним Концепцією інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030 та повинні бути спрямовані, зокрема,  на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду населених пунктів, які входять до складу  Вінницької міської територіальної громади (ВМТГ), сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню  сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності ВМТГ.

Форма проєктуФорма проєкту з додатком.docxФорма проєкту з додатком.docx  Форма проєкту з додатком.pdfФорма проєкту з додатком.pdf

Автор проєкту – фізична особа, віком від 16 років, яка є громадянином України.

Проєкти  за обсягом фінансування розподіляються на:
великі – обсяг фінансування від 250 тис. грн. до 1100 тис. грн.;
малі – обсяг фінансування до 250 тис. грн.

Проєкт має отримати підтримку не менше 10 осіб – членів Вінницької міської територіальної громади (крім автора), що засвідчується відповідними підписами.

Терміни подачі проєктівз 01 квітня по 15 травня 2021 року

Більше інформації тут ЯК ПОДАТИ ПРОЕКТ