Актуальна інформація: Як подати проект на сайт конкурсу
Керування дозволамиКерування дозволами

Як подати проект на сайт конкурсу

смайлик на компе.gifАвтор проекту (громадянин України віком від 16 років) може з 01 квітня по 15 травня 2018 року подати на конкурс свою ідею щодо покращення Вінниці, яка повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню  сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста.

В 2018 році автор може самостійно розмістити проект, додатки та супровідні матеріали (графічні матеріали, фото, презентацію, відео тощо) на всеукраїнській платформі «Громадський бюджет» за адресою: http://vinnytsia-budget.e-dem.in.ua

Вимоги до проекту та форма знаходиться тут.

Інструкція для подання проекту на сайт: Інструкція_подання проекту.pdfІнструкція_подання проекту.pdf

 Довідка:

Проект має отримати підтримку не менше 10 осіб – членів територіальної громади міста Вінниці (крім автора), що засвідчується відповідними підписами, які додаються до проекту.

Проекти  за обсягом фінансування розподіляються на:

  • великі – обсяг фінансування від 200 тис. грн. до 1000 тис. грн.;
  • малі – обсяг фінансування до 200 тис. грн.

Проект оформлюється згідно з Положенням та подається відповідно до затвердженої форми:

  • електронною поштою у вигляді сканованого оригіналу документів  на  електронну адресу vinrada@vmr.gov.ua з поміткою «Бюджет громадських ініціатив» або на всеукраїнську платформу «Громадський бюджет» за адресою: http://vinnytsia-budget.e-dem.in.ua;
  • у паперовому вигляді в робочі дні з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00 години, у п'ятницю з 09.00 до 17.00 години за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 59 (І поверх),  відділ звернень апарату міської ради та її виконкому,  з поміткою «Бюджет громадських ініціатив».
Проект реєструється організатором конкурсу, якщо він відповідає умовам Положення та оприлюднюється на сайті. Експертна група протягом 2,5 місяців здійснює аналіз та оцінку проектів на предмет можливості його реалізації. При необхідності, проект доопрацьовується спільно з автором та виноситься на загальноміське голосування. Голосування триватиме з 1 по 15 жовтня 2018 року. Взяти участь в голосуванні можна в спеціальних пунктах, які розміщуються в 4-х «Прозорих офісах» та 14-ти міських бібліотеках, або на сайті конкурсу.

Проекти, які отримали найбільшу кількість голосів підтримки мешканців Вінниці, реалізовуватимуться виконавчими органами Вінницької міської ради в наступному році. Автор має право знайомитися з ходом реалізації проекту.