Актуальна інформація: Шановні мешканці міста!
Керування дозволамиКерування дозволами

Шановні мешканці міста!

5.jpgКоординаційна рада конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» на засіданні від 26 жовтня 2017 року  визнала  недійсними 1 375 офлайн-голосів (відданих за проекти шляхом паперового голосування), з 19 174 голосів, отриманих на підтримку проектів, реалізація яких передбачена в 2018 році. На даний час триває процедура внесення змін до переліку голосів по проектах на сайт для голосування «Громадський бюджет», зокрема анулювання зазначених вище офлайн-голосів.

Всеукраїнська платформа «Громадський бюджет», за допомогою якої відбувалось голосування, на даний час працює в тестовому режимі. Наразі опублікована у зазначеній системі кількість офлайн-голосів відрізняється від кількості голосів за проекти, що визнані дійсними на засіданні Координаційної ради конкурсу.

Враховуючи те, що кількість відхилених голосів є досить великою, а підготовка та внесення змін в електронну систему для вилучення з неї визначених голосів вимагає суттєвого часу, відповідні зміни на сайт «Громадський бюджет» для реального відображення результатів голосування будуть внесені до кінця листопада 2017 року.

Просимо вибачення за незручності!

Рішення виконавчого комітету міської ради від 16.11.2017р. №2572 "Про результати проведення конкурсу проектів в рамках «Бюджету громадських ініціатив м.Вінниці», для їх реалізації в 2018 році"  №2572 16-11-2017 Про результати ІІІ конкурсу.pdf№2572 16-11-2017 Про результати ІІІ конкурсу.pdf

З повагою, департамент правової політики та якості міської ради