Актуальна інформація: Бланк для голосування
Керування дозволамиКерування дозволами

Бланк для голосування

бланк для голосування.jpgУ пунктах голосування можна отримати бланк для голосування, а також перелік проектів, що беруть участь у голосуванні. Для голосування мешканці міста мають право також скористатись бланком для голосування, що розміщується на офіційному сайті Вінницької міської ради, у розділі «Бюджет громадських ініціатив Вінниці», роздрукувавши його на папері у форматі А4.

Кожен мешканець міста може проголосувати за 2 проекти – один великий і один малий.

Для голосування в паперовому вигляді необхідно пред`явити паспорт громадянина України. Якщо адресою реєстрації в паспорті є не місто Вінниця, то необхідно пред`явити інший документ, що підтверджує місце перебування, роботи, навчання, служби чи інше в м. Вінниці. Таким документом може бути довідка з місця роботи, студентський квиток, свідоцтво на право власності нерухомого майна тощо​.

Мешканці міста, які внаслідок фізичних вад не мають можливості самостійно заповнити бланк для голосування та (або) особисто проголосувати в пунктах для голосування, мають право скористатись допомогою своїх рідних, близьких та інших осіб, доручивши  їм подати заповнений бланк для голосування. При подачі бланку для голосування довіреною особою має бути пред`явлено паспорт, відповідне посвідчення особи, яка доручила їм подати бланк для голосування.​

Бланк для голосування (затверджений Положенням про Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці)

 Бланк для голосування.docБланк для голосування.doc     Бланк для голосування.pdfБланк для голосування.pdf