Актуальна інформація: До уваги представників громадських організацій! Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради запрошує долучитися до проведення інформаційної кампанії загальноміського конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» у 2017 році.
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги представників громадських організацій! Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради запрошує  долучитися до проведення інформаційної кампанії загальноміського конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» у 2017 році.

Департамент правової політики та якості Безымянный.jpg
Вінницької міської  ради запрошує  долучитися  до проведення інформаційної кампанії загальноміського конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» у 2017 році.
 
В рамках кампанії заплановано ознайомлення мешканців з основними положеннями та принципами фінансування проектів за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив м. Вінниця; заохочування мешканців до подання відповідних проектів; інформування про хронологію та дати проведення заходів, перебіг подій та результати голосування, а також надання консультацій щодо правил розробки проектів, їх популяризації та участі авторів в їх реалізації.
 
 Пропозиції щодо участі громадської організації в проведенні конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» приймаються  до 20.03.2017 року на електронну адресу: info@vmr.gov.ua або за номерами телефонів: т. 59-51-55, 59-51-36.