Новини: Експертна група визначила проекти, які підуть на голосування в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»
Керування дозволамиКерування дозволами

Експертна група визначила проекти, які підуть на голосування в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

2017-08-22 Засідання Експертної групи 1.jpg22 серпня відбулось засідання робочої групи, яка розглянула  експертні оцінки проектів, поданих на конкурс «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці». З 74 ідей, які було запропоновано, на голосування піде 40. З 1 вересня автори проектів можуть розпочинати інформаційні кампанії на їх підтримку. Голосування розпочнеться з 1 жовтня і триватиме 10 днів.

Проекти на участь в конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» подавались з 1 квітня по 15 травня 2017 року. 

Заступник міського голови – голова Експертної групи Владислав Скальський нагадав, що  конкурс «Бюджет громадських ініціатив» реалізується в рамках стратегічного пріоритету щодо формування сильної місцевої громади Стратегії розвитку «Вінниця-2020» та є інноваційним механізмом залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету.

З 15 травня до 1 серпня 2017 року профільні виконавчі органи міської ради здійснили попередню експертну оцінку цих проектів. Членам Експертної групи було запропоновано ознайомитись з результатами узагальненої експертної оцінки.

В результаті обговорення на голосування буде винесено 39 проектів. Ті з них, які стануть переможцями, будуть реалізовані у 2018 році. В бюджеті міста на їх реалізацію буде заплановано 7 млн грн. 

Присутнім на засіданні Експертної групи авторам проекту №44 «Сила Сонця (сонячні міні-котельні для опалення та приготування гарячої води)», який отримав попередню позитивну оцінку, було запропоновано до 5 вересня 2017 року доопрацювати проект, здійснивши розрахунок кошторису з можливістю встановлення сонячної міні-котельні для опалення та приготування гарячої води на землі біля МКЛ №3, а також, подати письмове підтвердження щодо усунення зауважень та гарантування забезпечення безкоштовного технічного обслуговування такого обладнання протягом п`яти наступних років, у разу реалізації проекту.